fy'19

Renginį organizuoja jaunimas jaunimui bei visai Marijampolės ir ne tik Marijampolės bendruomenei.
Projekto tikslas suteikti jaunimui šansą įgauti patirties ir organizavimo įgūdžių bei renginio metu suburti bendruomenę aktualioms diskusijoms socialiniais klausimais.
“Jaunimas YRÀ” siekia įrodyti, jog Marijampolėje jaunimas yra aktyvus, atsakingas ir galintis kurti bendruomenei naudingus bei reikšmingus užsiėmimus.
Projektas "Festivalis YRÀ" dalinai finansuojamas Europos solidarumo korpuso programos.

+370 637 50417
jaunimasyra@gmail.com

gros:

Vaidas Baumila

Pop/hip-hop

Vakarą vainikuos ir geras emocijas užtikrins Vaidas Baumila! Šio pop muzikos atlikėjo dainas žino visi, o muzika verčia pajudėti! Pasikartok dainų žodžius ir atvyk į Marių parko salą nusiteikęs geriausiam vasaros vakarui


@vaidasbaumila

Sadboi

Pop/rap

„SADBOI“– pop repo stiliaus atstovai. Šokti kviečiančius ritmus su lengvai įsimintinais priedainiais „SADBOI“ vaikinai - prodiuseris Artiomo Penkevičius ir kūrėjas Edgaro Koldaro, pristatys ir festivalio publikai gyvai.


@sadboi

BIPLAN

Pop/rock/indie/folk

Biplan drebins sceną besileidžiant saulei. Viena populiariausių lengvojo roko grupių privers dainuoti drauge gerai žinomas dainas ir mintimis grąžinti akimirkas, kai mes buvome prie jūros, ar kai aš žadėjau nusikirpti trumpai plaukus, kai tu man sakei nupiešt kelią ir raudonai saulę, ten kur nusileidimo takai tušti jeijeije.


www.biplan.lt

DŽEMAS

Indie/alternative/rock

Alternatyviojo roko grupė Džemas pristatys savo debiutinį albumą - Raspberry cult, kuriuo žada sužavėti marijampoliečius! Grupės nariai žada, jog kiekvienas koncerto dalyvis jų muzikoje atras jiems pažįstamus ir išgyventus dalykus.


dzemasofficial

MON¥

Pop

Atrask MON¥ muziką! Monika kuria ir dainuoja tiek lyrines, tiek elektronines muzikos dainas. Festivalyje atlikėja pristatys savo kūrybą!


MON¥ official

OPEN STAGE

Konkursas

Registruokis į "Open Stage" konkursą ir festivalio metu lipk ant scenos! Parodyk Marijampolei ką moki ir laimėk puikių prizų! Skubėk pildyti anketą!


Anketa

DJ BEN BEN

Pultą renginio pabaigoje užsims DJ Ben Ben, kuris pareikalaus paskutinių tavo energijos trupinių šokių aikštelėje. Dalinkis šypsenomis, užkrečiančiu judesiu ir iš paskutiniųjų judėk į ritmą!

MERGAITĖS IŠ MAJEMIO

Pop

Energingos Ir ambicingos Merginos iš Majemio visuomet nustebinti. Festivalio scenoje savo pasirodymu išjudins publiką ritminga savo muzika bei šokių šou.


@mergaites_is_majemio

PIRK BILIETUS

Festivaliu


tiki

RemėjasRemėjasRemėjas

Jaunimas YrÀ

organizacijoje mes siekiame suteikti jaunimui visas galimybes įgyvendinti savo socialiai atsakingas idėjas.

Susipažink plačiau

naujienos

+370 637 50417
jaunimasyra@gmail.com