fy'19

Renginį organizuoja jaunimas jaunimui bei visai Marijampolės ir ne tik Marijampolės bendruomenei.
Projekto tikslas suteikti jaunimui šansą įgauti patirties ir organizavimo įgūdžių bei renginio metu suburti bendruomenę aktualioms diskusijoms socialiniais klausimais.
“Jaunimas YRÀ” siekia įrodyti, jog Marijampolėje jaunimas yra aktyvus, atsakingas ir galintis kurti bendruomenei naudingus bei reikšmingus užsiėmimus.
Projektas "Festivalis YRÀ" dalinai finansuojamas Europos solidarumo korpuso programos.

+370 637 50417
jaunimasyra@gmail.com

bus:

Futbolo turnyras

Viktorija Urkienė

Festivalis Yrà už futbolą visiems! Trenerė Viktorija kviečia suburti 4 žmonių komandą ir registruotis festivalio metu vyksiančiam futbolo turnyrui. Svarbiausia turnyro taisyklė: bent viena iš komandos narių turi būti moteriškos lyties atstovė, kuri viso kėlinio metu privalo būti aikštėje.

13:00

Sporto zona

Registracija: urkiene.viktorija@gmail.com

Orientacinis žaidimas

Marių parko saloje mes skirtingose festivalio vietose palikome po užduotį. Norint laimėti orientacinį žaidimą privalu visas vietas surasti, aplankyti ir įvykdyti užduotis. Iš viso tavęs lauks skirtingos 6 užduotys. Sąlygos paprastos : suradę kiekvieną žemėlapyje pažymėtą vietą bei šalia besisukiojantį savanorį, paklausite jo, ką turite padaryti. Atlikę visas užduotis skubekite prie info punkto! Gero ieškojimo!

13:00

Sporto zona

Fizinio pajėgumo testai

Visuomenės Sveikatos Biuras

Sužinok apie savo sportinį pajėgumą, lankstumą bei ištvermę! Festivalio metu turėsi galimybę atlikti fizinio pajėgumo testą bei pasitikrinti sveikatą. Tuo pasirūpins Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

13:00

Sporto zona

SUSIPAŽINK marijampolesvsb.lt

BUZZ BUZZ vipkavinukas burger brothers TOMA

Ir saldžiai, ir sūriai, ir dar neatrastų skonių oazė laukia tavęs festivalyje!

13:00

Maisto zona

Dartball

Susipink su “dartball” žaidimu, kuriame smiginį mėtysi į lentą, atspindinčią beisbolo lauką bei taškus skaičiuosi pagal beisbolu paremtas taisykles.

13:00

Pramogų zona

Informacija: Facebook

Tinklinio turnyras

Tinklinio mėgėjus kviečiame burti komandą, registruoti ją turnyrui ir atrasti sau lygią priešininkų komandą turiningiems ateities žaidimams Marijampolės miesto tinklinių aikštelėse. Geresnės priežasties dalyvauti būti nebegali.

14:00

Sporto zona

Informacija: Facebook

Šaškės

Šaškėms reikalingi du, o kur du - ten dialogas, diskusija, varžybos, galvosūkis, įtampa bei saldi saldi pergalė. Nors rodosi paprastas ir lengvai įkandamas, šaškių žaidimas festivalio metu bus tikras iššūkis kiekvienam!

14:00

Pramogų zona

Informacija: Facebook

Hena tatuiruotės

Aurelija Bočytė

Pasipuošk vasarai Henna trumpalaikėmis tatuiruotėmis! Daugelis senovės kultūrų savo odą Henna dekoruodavo švęsdami pergales, vedybas, vaiko gimimą bei norėdami palinkėti sėkmės, laimės ir grožio. O mes taip festivalyje švenčiame vasarą! Festivalio metu ornamentais kiekvieną norintį puoš Aurelija.

14:00

Pramogų zona

Laikinos tatuiruotės

Laikinų tatuiruočių “salonas” festivalyje pasirūpins tavo unikaliu vasarišku įvaizdžiu. Raitok rankovę be baimės, tatuiruotė ilgai neišliks, bet gerą nuotaiką ir atsiminimus nešiosiesi iki ateinančių metų!

14:00

Pramogų zona

Karate

Karolis Rudys

Karate - japoniškas kovos menas kilęs iš Kung Fu stiliaus bei kurio istorija siekia daugiau kaip 2000 metų. Jis paremtas per amžius patikrintais kūno biodinamikos principais bei japonų Budo filosofija, be kurios visi kovos menai yra tik fizinė mankšta – aerobika. Festivalio metu su Karate supažindins Karolis Rudys.

14:00

Sporto zona

Estafetės

Lavink savo komandinio darbo gebėjimus bei fizinę ištvermę dalyvaujant sporto estafetėse!

15:00

Sporto zona

Vandens mūšis

LJS "Žingsnis" Marijampolės skyrius

Vandens mūšyje turėsi šansą išlieti emocijas! Pasiruošk amuniciją ir išsitaškyk Festivalis Yrà! Vandens mūšį organizuoti padeda mūsų draugai - LJS "Žingsnis" Marijampolės skyrius.

15:00

Sporto zona

SUSIPAŽINK @zingsnis.marijampole

Piešimas ant vandens

VYTA

Atrask kūrybiškumą Ebru meno užsiėmime tapant ant vandens drauge su meno terapijos ir socializacijos institutu VYTA!

15:00

Pramogų zona

SUSIPAŽINK vyta.lt

Kvadrato varžybos

Ilgiesi "išaugto" kvadrato žaidimo? Mokykloje ne kartą teko nešioti kvadrato čempiono titulą? Prisimink taisykles ir pasilinksmink festivalio kvadrato turnyre!

16:00

Sporto zona

Informacija: Facebook

Kūrybinės dirbtuvės

Kūrybinės dirbtuvės primins tau tas šaunias vasaras praleistas jaunimo stovyklose. Čia viską tikrai pasigaminsi pats. Mes tau tik padėsime.

16:00

Pramogų zona

Ką dirbti "Majamyje"?

Darbo rinka Marijampolėje sparčiai kinta. Pasikalbėkime apie tai, kaip ji kinta, kas laukia ateityje, kodėl vieni nesuradę veiklos palieka miestą, kiti atranda ir čia pasilieka, treti darbo vietą kuria ne tik sau, bet ir kitiems.

16:00

Pramogų zona

Joga

Atsipalaiduok jogos pamokoje! Nepamiršk savo jogos kilimėlio ir užsuk į festivalio sporto zoną saulės pasveikinimui!

16:00

Sporto zona

Koncertas

18:00

Scena

Gros:

Sadboi

Vaidas

Baumila

Pop/Hip-Hop

Sadboi

Sadboi

Pop/rap

Biplan

Biplan

Pop/rock/indie/folk

MON¥

MON¥

Pop

Džemas

Džemas

Indie/alternative/rock

DJ BEN BEN

DJ

BEN BEN

Open satge

Open

stage

Konkursas

Open satge

mergaitės

iš majemio

Pop

PIRK BILIETUS

Festivaliu


tiki

RemėjasRemėjasRemėjas

Jaunimas YrÀ

organizacijoje mes siekiame suteikti jaunimui visas galimybes įgyvendinti savo socialiai atsakingas idėjas.

Susipažink plačiau

naujienos

+370 637 50417
jaunimasyra@gmail.com